Make-up pre zdravú pleť

Všetky z nás si prešli pubertálnym obdobím, kedy nás trápilo akné a iné nedokonalosti. Patrilo to samozrejme k našej mladosti. Dnes sa však mnohé tridsiatničky stretávajú s tým istým problémom. A niekedy nie len s tým. Kruhy pod očami, pigmentové škvrny a začínajúce vrásky, to všetko nám kazí našu pleť. Preto sa vyberte do predajní, aby ste si prostredníctvom najnovších produktov pripomenuli, aké je to  byť bez chybičky.

kosmetika

Make-up
Na pultoch v drogériách, parfumériách a lekárňach je ich nespočetné množstvo. Nejde ani tak o značku, ako o samotný produkt a pleť, ktorú chceme skrášliť. Ak máte problém s aknóznou pleťou, využite make-up z radu profesionálnych dermatologických firiem ako La Roche alebo Eucerin. Ak máte problém s odtieňmi, možno nájdete ten pravý make-up v drogériách. Okrem tohto výberu sa môžete rozhodovať medzi rôznymi štruktúrami. Okrem tekutých nájdete aj penové, ktorí sa nanášajú pomocou štetca a sú k pleti jemnejšie, správajú sa podobne ako púder.

Korektor
Skoro každá dáma z času na čas postrehne, že jej okolie očí je unavené, prípadne, že ho trápia kruhy pod očami. Na to existuje tajomstvo v podobe korektorov. Samozrejme, vybrať ten správny je na dlhú trať a len vy musíte vedieť, čo vám najviac vyhovuje. Vyhnite sa však tým, ktoré sú v tyčinke. Ťažko sa nanášajú a zbytočne zaliezajú do vrások. Stavte na tekuté a svetlejšie tóny. Aj tu platí, že všetkého veľa škodí.

štětce

Ach tie púdre
Každá z nás ich má niekoľko a väčšinu z nich ani nepotrebujeme. Okrem klasickej lícenky siahnite po transparentnom púdri. Ten sa aplikuje na celú tvár, aby make-up zafixoval a zbavil vás nežiaduceho lesku. Podobne ho môžete využiť pod oči, aby ste zafixovali korektor. Takto sa tam dlhšie udrží a vy budete vyzerať ešte lepšie.
Aj keď nástrahy moderného života prinášajú ženám naozaj hocičo, túžba po tom, aby sme boli dokonalé je stále v móde. Preto na to nezabúdajte ani pri najbližšej kúpe vášho make-upu.

Previous post Londýnsky klub FC Chelsea určil sumu, za ktorú je ochotný predať Edena Hazarda
Next post 5 tipov ako úspešne ušetriť peniaze