Čo ste si to zavesili na krk?

V dnešnej dobe je náročné nájsť si tú pravú partnerku, s ktorou by sme boli spokojní. Ženy sa snažia mužov zaviesť nielen svojím profilom na sociálnej sieti, ale aj make-upom a správaním, ktoré sa neraz snaží oklamať našu intuíciu a rozum. Samozrejme, že ženy vedia presne aké sú, preto sa snažia niektoré vlastnosti skrývať pokiaľ to len ide. Ako rozpoznať náznaky, ktoré nám hovoria o tom, že do budúcna sa to nebude vyvíjať ružovo?

milenci

Klebetnica
Síce to majú ženy v popise ich pohlavia, no verte, že nie každá má zvyk starať sa do vecí, ktoré sa jej absolútne netýkajú. Ak pozorujete u svojej priateľky časté reči na adresu cudzích ľudí, vedzte, že do budúcna sa to môže obrátiť aj proti vám. Nikto totiž nemá rád, ak sa jeho súkromné veci pretriasajú na posedení s kamarátkami. Pripravte sa aj na nespočetné vyratúvanie vašich chýb, ktoré budú pod stálym očakávaním k zmene.

Príliš priateľská
Ako muži sme veľmi vlastnícky, no naozaj nikto by nechcel, aby jeho žena strávila viac času vonku s kamarátkami či kamarátmi, ako s nami doma. Každá žena by mala tvoriť v prvom rade domov. Ak sa tá vaša väčšinou zabáva vonku na diskotéke, na posedeniach a nekonečných výletoch aj po tom, ako ste vo vážnejšom štádiu vzťahu, je na čase spozornieť. Musíte si zvoli čo vlastne chcete, či je to dobrodružstvo alebo pohoda.

láska

Nie príliš dievčenská
Takáto dáma vie nás mužov tiež potrápiť. Zo začiatku vzťahu je to možno fajn, ak máte spoločné záujmy a viete sa porozprávať o futbale. Zábava to však už nie je, ak sa vaša žena nemá do typicky ženských činností. Napríklad varenie či výchova detí. Samozrejme je to na preferencii každého, no väčšina si hľadá partnerku, aby by nás doplnila. Nikto si nechce zobrať samého seba.
Samozrejme, ak aj vaša polovička má niekoľko z vyššie spomenutých vlastností, nezúfajte. Dôležité je vysvetliť si čo od vzťahu očakávame, a čo chceme na oplátku ponúknuť my.

Previous post Za oddychom do hôr
Next post Chystáte sa na dovolenku pri mori? Toto si nezabudnite zbaliť!