Veď vraj spí s každým, tak prečo nie so mnou?

Váš intímny život nie je to čo by mohol, alebo ani nebol a vy neviete ako to zmeniť? A skúšali ste sa osprchovať? A tým nemáme na mysli len škodoradostnú poznámku od vašich kamarátov. Ide tu totiž o to že žena vám na rovinu len málokedy povie prečo nepôjde do postele práve s vami ale s tým priemerne vyzerajúcim chlapom by … šla hneď. Čo on má a vy nie? No napríklad že napriek tomu že vyzerá priemerne, stará sa o seba.
 Muž a žena pri varení.jpg
Dbajte o seba
 
A tým skutočne nemáme na mysli len aby ste sa konečne osprchovali predtým než niekam pôjdete. Predpokladáme že ste už o tom niekde čítali. Navyše ak budete smrdieť ani vašim kamarátom pri pive to nemusí byť príjemné s vami tráviť čas, tak prečo by mala ona strácať čas s vami? Predsa ak viete že večer je jasné že pôjdete von medzi ľudí. Najme ak je jasné že tam budú aj ženy, tak je asi jasné že nebudete páchnuť za dedinou. Nechceme sa tu dotknúť nikoho z dediny ale je snáď jasné že na dievčatá na diskotéke v meste asi v starých rifliach a tričkom „Moje dedina je naj“ veľký dojem nespravíte.
 
Mobil
 
Mobil je snáď achylová päta každého jedného záletníka. Nieže nevymažete správy od slečny z minula. Veď viete aké…   V dnešnej dobe modernej už nie je problém zistiť s kým ste naposledy a o čom písali. Ale čo je horšie spomeňte si ako sa cítite keď niekto s kým sa rozprávate, každú chvíľu niečo ťuká do mobilu. Nepríjemní však? Tak prečo by ste jej to mali robiť aj vy, ako sa asi môže cítiť keď vám nestojí ani za odloženie mobilu kým ste spolu.Tá jediná vysnená.jpg
 
Už len pristáť
 
Už len pristáť, či kocúr v rúre. Nazvite si to ako chcete, veď vieme o čom bude reč. No Povedzme si otvorene. Po tom čo ste do vašej  vysnenej slečny investovali zopár pohárov vína a asi by bolo fakt trápne keby to skončilo po pár minútach. Preto si dajte záležať nielen na samotnom predstavení ale aj na sprievodnom programe ale by si slečna odniesla domov nielen navštívenku od bociana. Ale aj nejaký ten „kultúrny“ zážitok.

Previous post Záľubu v záhradkárčení spojte s chovom úžitkových zvierat: ideálne sú kozy
Next post Čo je interakcia liekov