Bundy na jeseň

Záujem o módu si na človeku všimnete na prvý pohľad. Módne domy zažívajú dobré časy a čoraz viac aj obyčajních ľudí si môže dovoliť nejaký drahší módny kúsok. Umenie však nespočíva v tom, že si na seba od hlavy po päty oblečiete figurínu od Gucci. Štýlového človeka spoznáte vďaka dobre nakombinovaným prvkom, ktoré zoženie aj v second hande. Obľúbeným ročným obdobím módnych nadšencov je najmä jeseň. Chladnejšie počasie vhodné na svetre a kabáty, štýlové botasky a poltopánky a možnosť nosiť rôzne čiapky či klobúky, nie len šiltovky. Štýlov je dnes už veľmi veľa a každý preferuje niečo iné. Aké bundy sú teda v kurze najbližší rok?

oblečení
 
Bombera                                 Bomber bunda zažívala najväčšiu slávu pred pár rokmi, no odvtedy je nestarnúca klasika. Vyzerá dobre na ženách ako aj mužoch. Vhodná k teniskám, ale nájdu sa aj odvážne ženy, ktoré ju dokážu perfektne skombinovať aj s lodičkami. Kým čierna je vhodná ku všetkému a nič ňou nepokazíte, preferovaná farba tohto typu bundy je zelená alebo kaki krátkeho strihu.
 
Kabát                                      Klasika na chladnejšie dni je kabát. Ten nikdy nevyjde z módy. Najpopulárnejší túto sezónu je takzvaný medvedíkovský kabátik. Ide o chlpatý oversize štýl. Stále obľúbená je ťavia farba. Kabát môžete skombinovať skutočne so všetkým. Či už ho hodíte na košeľu, sveter či body. A tiež si k nemu môžete obuť každý štýl obuvi. Preferovanejšie sú dlhšie kabáty pod zadok oproti krátkym. Túto sezónu je dokonca najmodernejšia dĺžka po kolená.

kabáty
 
 
Vesta                                       Vesta z pravej kožušiny či umelá, je stále hitom posledných sezón. Outfit s týmto kúskom vyzerá luxusne a hodí sa ku rifliam, koženým či bielim nohaviciam. Najobľubovanejšie sú kužušiny z líšky, ale pre ochrankyne zvierat sa nájdu umelé kúsky rovnako pekné. Vesta nie je vhodná do veľkých mrazov, preto najlepším obdobím je jeseň, v kombinácií s koženkou či svetrom.

Previous post Ženy a kozmetika
Next post Vyrobte si vlastný masážny olej