Ako na cestovnú horúčku?

Možno vám to príde zvláštne, no nie každý človek sa teší na to, že pôjde na dovolenku. Dovolenka je možno pre mnohých ľudí synonymom oddychu, no mnohí ľudia to berú ako najväčší stres, ktorý sa vyskytol v ich živote. Možno vám to príde stále divné, no cestovná horúčka je pre veľa ľudí súčasť ich života. A verte tomu, že to teda nie je nič príjemné a nič, na čo by sa dalo zvyknúť. Cestovanie je pre takýchto ľudí hotová nočná mora. A verte tomu, že títo ľudia ani nepomyslia na to, že by im malo byť ľúto, že nikam nejdú. Pre nich domov znamená pokoj a žiadny stres.

cesta
 
No napriek tomu sa niekedy dostanú do situácie, kedy jednoducho vycestovať musia. Proste ľudia občas nemôžu zostať doma. A možno, že aj vy trpíte cestovnou horúčkou, ale chcete sa tomu vyhnúť. Chcete byť niekým iným a chcete sami sebe dokázať, že máte na to, aby ste niekam šli. Verte tomu, že prežívať peklo nie je jednoduché. Ale ako to už býva s väčšinou strachov aj tento musíte prekonať. Občas táto fóbia prejde až do takej veľkosti, že nemôžete vycestovať ani do vedľajšieho mesta. A to teda znamená dosť veľký problém. Ako s tým bojovať?

jezero
 
Cestovanie je jednoducho hobby. Každý z nás chce niekam cestovať a nezáleží na tom, akú veľkú fóbiu z toho máte. Určite však máte aj vy nejaký tip na to, ako sa vám uľaví. Každý má niečo, čo ho z nejakého dôvodu upokojuje. Niektorí ľudia počítajú do tisíc. Niektorí ľudia si predstavujú pekné veci. A daktorí si zase do mobilu stiahnu pokojnú hudbu, na ktorú sa sústredia, aby nemuseli myslieť na samotnú cestu, ktorá ich veľmi stresuje. Je len na vás, čo vám robí dobre. No ak to inak nejde, asi sa teda liekom nevyhnete. Kinedryl alebo iné lieky to určite istia. No verte tomu, že čokoľvek urobíte, je to len pre vaše dobro. Je to predsa len iba cesta a to určite zvládnete. Nemáte sa čoho báť.

Previous post Začnite s úpravou stravy
Next post Čo všetko dokáže hodinový manžel