Správny čas na pitie vody – úspech zdravia

Viete kedy by ste mali piť vodu, aby ste sa vyhli zdravotným problémom? Jediné, čo musíte urobiť pre vaše zdravie je piť vodu. Urobte to v správny čas a v správnej dávke. Aké jednoduché, čo poviete?

voda

Voda má úžasné účinky na ľudský organizmus. Navrhujeme Vám, aby ste dodržiavali pitný režim, aby ste podľa pitného harmonogramu nižšie postupovali každý deň a aby ste si na neho zvykli. Pretože ak sa pridržíte tohto harmonogramu raz alebo dvakrát týždenne, žiadne pozitívne účinky pre vaše zdravie sa nedostavia. Dbajte na to, aby sa to stalo zvykom a budete na ceste k dlhému a zdravému životu.

V Japonsku za zvykne vravievať: ,,Voda udržuje doktora preč.“ Mnoho ľudí si neuvedomuje, že pitná voda vyháňa z tela veľa chorôb. Táto vynikajúca múdrosť týkajúca sa vodnej terapie ohromila mnoho lekárov z rôznych kútov sveta. Dokazuje to fakt, že mnoho ľudí sa v Japonsku dožíva viac ako 100 rokov a v súčasnosti žije v Japonsku viac ako 50 000 ľudí vo veku sto rokov. Je to prekvapujúce. Aj vy sa pýtate, čo títo ľudia robia? Po prebudení zvyknú vypiť dva poháre vody. Dôležité je že: Pitná voda v správnom čase maximalizuje účinnosť na ľudské telo

Kedy je najlepší čas piť vodu a prečo?
·         Dve poháre vody ráno po prebudení (voda pomáha aktivovať vnútorné orgány)
·         Jeden pohár vody tridsať minút pred jedlom (pomáha pri trávení)
·         Jeden pohár vody s kúpeľom (pomáha vyhnúť sa vysokému krvnému tlaku)
·         Jeden pohár vody pred spaním (pomáha predchádzať mŕtviciam a infarktom)

bottle

Mali by ste vedieť aj to, že by ste sa mali vyvarovať príjmu potravy a nápojov 45-50 minút po čistení zubov. Pretože zubná pasta obsahuje fluorid.
Ak ste ten typ, ktorý ráno nedokáže vstať z postele a rád v nej leňoší ďalšiu polhodinku, môžete si zvoliť inú variantu a tou je zmiešanie vody s čerstvým citrónom. Pitie teplej vody s vylisovaným citrónom môže zobudiť vaše telo pomaly, čím sa vaše rána stanú príjemnejšími. To, koľko citrónu použite je na vás, no odporúčaná dávka je aspoň pol citróna, pre nadšencov aj celý citrón. Odborníci odporúčajú zdravotným nadšencom, aby ich vypili v dvoch alebo troch dúškoch pomerne rýchlo. Po vypití citrónovej vody nekonzumujte v priebehu pol hodiny žiadne jedlo, aby ste maximalizovali účinky.

Previous post Jazdíme na koni
Next post Snažte sa byť úplne v poriadku