10 faktov o masáži penisu

Masáž penisu, to je tak trošku tajomný názov. Niežeby z neho nebolo jasné, čo presne budete mať masírované, no nepochybne vám napádajú aj mnohé iné otázky. Napríklad, koľko taká masáž stojí, koľko trvá, môžete pri nej dosiahnuť orgazmus a čo po jej ukončení? Nebuďte nedočkaví, všetko sa dozviete už o malú chvíľu. Muž v džínsoch sa drží za rozkrok.jpg

  1. Masáže penisu je súčasťou erotickej alebo tantrickej masáže (volajte si ju, ako chcete). Môže sa udiať na začiatku celej masáže, v jej strede alebo na konci. Výber je len a len na vás.
  2. Masírovaný je celý pohlavný úd, niekedy aj spolu s prostatou.
  3. Masaz penisu Bratislava Tantra a masáž prostaty nie je to isté. Je pravda, že niektoré názvy konkrétnych masáží môžu byť mätúce. Pamätajte si však, že pri masáži prostaty je prostata masírovaná zvonku a správne aj zvnútra.
  4. Táto masáž nie je o sexe. Lepšie povedané, nie o sexe ako takom, teda neprichádza k spoločnému spojeniu medzi vami a masérkou, a to ako na začiatku, tak ani v priebehu, a tak ani na konci celej masáže.
  5. Asi každý druhý chlap, ak nie každý jeden, sa bude pýtať, či dosiahne a či môže dosiahnuť orgazmus. Áno, na konci masáže penisu by mal orgazmus logicky prísť.
  6. Počas masáže sa do nej môžete zapájať aj aktívne vy, ak si teda zvolíte ten správny „program“. Pri body to body masáži, masírujete telom aj vy, pri body a klasickej tantrickej masáži a masáž penisu, len masérka vás.
  7. Masáž penisu nie je obmedzená vekom (samozrejme, ak berieme do úvahy, že ste už dovŕšili plnoletosť). Môžete si ju užívať na mladé, staré a akékoľvek iné kolená.

Muž leží ponorený vo vode.jpg

  1. Masáž penisu je väčšinou súčasťou erotickej masáže, ktorá je označovaná ako masáž senzuálna. Keď sa však budete objednávať, nie je na škodu si prečítať aj podrobný popis masáže alebo si do salónu zatelefonovať, aby ste mali vo veciach jasno.
  2. Dĺžka masáže je individuálna, presnejšie povedané, za koľko si zaplatíte, toľko budete masírovaní. Väčšinou ide o časy – štyridsať minút, hodina, hodina a pol alebo dve hodiny.
  3. No a na záver, cena takejto masáže sa pohybuje od stovky vyššie, a to až po nejakých štyristo eur. Všetko závisí od toho, čo všetko a ako dlho si necháte vymasírovať.

Previous post Fotografovanie ako hobby alebo práca?
Next post Peniaze hýbu svetom