Zážitok zo surfovania

Nesnívajte, ale dajte sa prehovoriť a skúste jazdu na surfe, určite sice potrvá, kým na nej zotrváte nejakú tú minútku bez pádu, ale začiatky sú vo všetkom ťažké, no garantujeme vám, že vás to chytí a už sa tej závislosti tak ľahko nezbavíte. Na začiatok, ak nemáte so surfovaním ešte žiadne skúsenosti, odporúčame vám zúčastniť sa zábavnej aktivity takzvanej Indoor Surfing, ktorý je cenovo nenáročný, jednoduchší, ale zábavný spôsob zaúčania sa tomuto športu.

surfování

Čo je podstatou Indoor surfingu

Jedná sa vlastne o tréning pre začiatočníkov s cieľom zvládnuť základy surfovania, ale zábavné to bude tak, ako keby ste surfovali už skutočne na morských vlnách. Ani neplavci alebo ľudia menej zdatní v plávaní sa nemusia obávať utopenia, je to vhodná činnosť aj pre nich aj pre malé deti. Ako už názov napovedá, jedná sa o surfovanie v interiéri, v miestnosti s podlahou naplnenou vodou, ktorej hĺbka vôbec nie je závratná, ale je dosť búrlivá na prežitie čo najreálnejšieho pocitu surfovania, akoby ste boli na otvorenom mori. Podlaha je v pomere k vode riešená v takom uhle a takým spôsobom, aby sa mohli vytvárať vlny, a takisto pri konštrukcii tohto indoor surfingu mysleli konštruktéri aj na surfistu, aby surfoval v správnom uhle, ktorý mu zabezpečí správny postoj a tým aj kvalitný zážitok.

surf

Nemusíte utekať až k moru

Slovensko je krajina, ktorá nemá more, jazerá a rieky nedisponujú takými vlnami, ktoré pri surfovaní potrebujeme, takže čakať na poriadny vietor je asi nereálne, veľa by ste tomu surfovaniu neublížili… Pobaliť sa a odcestovať k moru je tiež riešenie, no my vám ponúkame aj raj surfistov alternatívu, a to navštíviť niektorú zo Surf arén, či už doma alebo v neďalekom zahraničí.. Cestovať nemusíte ďaleko, takéto služby už nájdete aj na Slovensku, a to konkrétne v Liptovskom Mikuláši, no možete zájsť aj trocha ďalej a navštíviť našich západných susedov a ich Surf arénu v Prahe. Náklady na túto zábavu vás vyjdu určite lacnejšie ako pri mori, ale to vás samozrejme neukráti o kvalitnú zábavu a zážitky zo surfovania, a nebudete pritom tak ďaleko od domova. Tieto služby v prípade vášho záujmu si môžete objednať aj cez internet, ako je Heuréka alebo iné podobné webové sprostredkovateľské agentúry, v ktorých vám okrem tovarov ponúknu aj množstvo zaujímavých služieb.

Previous post Chyby, ktoré robia ľudia so svojimi financiami po tridsiatke
Next post Krásna manikúra dlhý čas