Vybočte z radu do kruhu

Takmer každá žena si ráno nasadí náušnice a ide do sveta – či už do práce, do školy, do obchodu, na prechádzku alebo hocikam inam. Sú ženy, ktoré bez náušníc nedajú ani krok. Nepôjdu bez nich ani len vysypať smeti. Niektoré ženy ich naopak málokedy nosia. Je to čisto individuálna záležitosť, no má určité špecifiká pri každej dáme. Ale väčšina z nás ich nosí. Niektoré z nás si ich nedávame dole ani na noc a preto hľadáme také kúsky, ktoré nás v noci nebudú tlačiť. Nebudú nám prekážať.

Tak aké náušnice by ste si predstavovali, že by ste chceli nosiť? Po akých náušniciach vaše srdce piští? Ktoré náušnice by ste chceli vidieť zavesené na vašich ušiach? Máte nejaké preferované typy alebo si chcete dovoliť nejaký menší úlet?

girl-1868930_1920

Náušnice sú dôležitým prvkom, pretože dokážu upútať pozornosť. Či už zlým výberom alebo dobrým výberom. Je len na vás aké náušnice si zvolíte a samozrejme aj na danom človeku, ktorý ich bude hodnotiť. Najlepšie sú však také, ktoré pôsobia jednoduchým a zároveň elegantným dojmom. Také, ktoré zaujmú aj keď si ich zoberiete na bežnú udalosť, ale aj na svadbe. Také, ktoré dokážu ľuďom opantať hlavu. Také, ktoré sú tak nadčasové, že ich budete môcť nosiť aj o pár rokov a nikto sa nebude čudovať, prečo ich ešte stále nosíte. Také, ktoré budú vyrážať okoloidúcim dych tým, aké sú nádherné.

A viete, ktoré náušnice toto všetko spĺňajú? Náušnice kruhy.

girl-2227755_1920

Sú jednoduché, ale zároveň dosť elegantné na rôzne príležitosti. Dajú sa nosiť aj na poštu, či obchodu, no zaujmete v nich aj na nejakej významnejšej udalosti, napríklad na krste, či svadbe. Nosia sa už celkom dosť dlho, takže nie je predpoklad, že by v najbližšej dobe vyšli z módy. Určite ich teda budete môcť nosiť ešte desiatky rokov a stále budú pútať pozornosť. Zvýraznia, čo zvýrazniť majú a naopak odpútajú pozornosť od toho, čo by ste najradšej skryli.

Previous post Darček na krst
Next post Kde sa dať vymasírovať?