Vyberte si zo širokej ponuky uzatvárateľných sáčkov za skvelé ceny!

Uzatvárateľné sáčky takzvané ZIP sáčky poslúžia na uskladnenie rôznych predmetov od drobných predmetov až po textílie. Ponúkame sáčky až v trinástich rôznych veľkostiach. Ak potrebujete uskladniť napríklad drobné súčiastky, alebo kancelárske predmety, ZIP sáčky sú na to priam stvorené. Môžete do nich uskladniť aj sypké predmety – sypké čaje, rôzne posypy na kreatívne výtvory, ale aj korálky alebo napríklad aj gombíky.

transparentne ZIP sacky

ZIP sáčky nájdu využitie prakticky v každej domácnosti alebo kancelárií. Od uskladnenia detských predmetov až po textílie. Navyše ZIP vrecká sú plastové, vodeodolné a vzduchotesné, tak že dokonale ochránia vaše predmety pred vonkajšími vplyvmi. Dajú sa opakovane pomocou zipsu otvárať a uzatvárať.

Môžete si objednať vrecká od sto po tisíc kusov v balení. Ponúkame ZIP vrecká rôznych veľkostí a farebných prevedení! Od jednofarebných po viac farebné sáčky.

Vďaka ZIP sáčkom si môžete urobiť tzv. „inventúru“ sezónneho oblečenia. Napríklad môžete si vďaka nim oddeliť zimné oblečenie – bundy, rukavice, čiapky a šály, takto uskladniť na jednom mieste. Vďaka vzduchotesnosti sáčkov sa vaše oblečenie nepoškodí, ani nedôjde k napadnutiu rôznymi škodcami.

drobne sladkosti

ZIP vrecká predstavujú najjednoduchší a bezpečný spôsob uskladnenia vecí. Uložte tak napríklad aj detské oblečenie či hračky, ktoré už vaše deti nepoužívajú, a môžete ich tak bezpečne uskladniť, bez toho, aby ste sa báli poškodenia z vonkajšieho prostredia.

Vďaka vzduchotesnosti a skvelému materiálu vaše predmety ostanú nedotknuté, nepoškodené a v bezpečí po dlhú dobu.

Môžete takto sezónne uskladňovať rôzne veci – dokonca aj predmety pre vašu záhradu, či garáž. V podstate nájdu využitie v každej domácnosti! Majú všestranné využitie! Neváhajte a navštívte náš web, kde si vyberiete z najširšej ponuky plastových uzatvárateľných vreciek, ktoré sú vhodné nielen na uloženie rôznych predmetov, ale aj ako obalový materiál pre rôzne prekvapenia!

Previous post Chcete si kúpiť obchodnú spoločnosť?
Next post Meniče napätia ponúkajú komfort na cestách.