Stres, nadváha, zlá životospráva a málo pohybu? Koledujete si o problémy v posteli milé dámy

Stres, nadváha, zlá životospráva a málo pohybu? Koledujete si o problémy v posteli milé dámy

Problémy v posteli trápia aj ženskú populáciu. Nejde však len o prípady, kedy muž trpí poruchami erekcie, čo sa logicky odzrkadlí aj na kvalite sexuálneho života u ženy, ale o prípadoch, kedy žena na sex ani nepomyslí. Žena v spodnej bielizni leží v posteli.jpg

Príčiny, ktoré môžete odstrániť sama

Ako už napovedá nadpis tohto článku, stres, obezita a celková zlá životospráva, majú na sexuálny apetít veľmi negatívny vplyv. Zároveň ide o faktory, ktoré môžete zo svojho života odstrániť i sama.

Obezita vplýva priamo na kardiovaskulárny systém. V dôsledku nej nemôže dochádzať k správnemu prekrveniu vagíny a tým pádom ani k dostatočnému libidu.
Stres nie je o nič lepší. Ten zas pôsobí na tvorbu hormónov v ľudskom organizme.
Zlá životospráva je síce širokým pojmom, no ak celý deň presedíte, jete mastné a iné nezdravé jedlá a ani váš spánok nie je kvalitný, určite nemôžeme hovoriť o zdravom životnom štýle. Spleť týchto faktorov taktiež vplýva na ženské libido, teda sexuálny apetít.

Ako problémy riešiť?

Podobne ako vo svete mužov, aj vo svete nežnejšieho pohlavia, existujú tabletky, ktoré vám v tomto smere dokážu pomôcť. Asi najznámejším liekom je Lovegra Lacné generiká, ktorá má podobné účinky ako modrá tabletka pre pánov. Obsahuje látku Sildenafil, ktorá napomáha k lepšiemu prekrveniu a uvoľneniu hladkého svalstva v pošve.Ležiaca žena s modrými vlasmi vo farebnom tričku a v slnečných okuliaroch na očiach.jpg

Zopár riadkov dozadu sme však hovorili o príčinách vašich problémoch, ktoré môžete odstrániť aj bez pomoci tabletiek. Tabletky vám jednoznačne pomôžu, no ide len o riešenie akútneho stavu. Ak chcete, aby sa vaša chuť na sex vrátila nastálo, musíte pre to urobiť trošku viac. v prvom rade začnite športovať. Nemusíte denne prebehnúť sto kilometrov. Na začiatok bohato postačí ranná a večerná rozcvička.
Jednoznačne pošlite do hája vašu nadváhu. Spolu s ňou súvisí aj váš spôsob stravovania. Zmeňte nezdravé návyky a sama uvidíte, že výsledky vás príjemne prekvapia.

Previous post Pohltil nás online svet aj v randení?
Next post 5 spôsobov, ako inteligentné hodinky môžu pomôcť vašej firme