Sklo v kúpeľni dodá jej interiéru nádych luxusu

Interiéry moderných domácností sa nesú v znamení jednoduchosti a strohosti s prihliadnutím na funkčnosť a praktickosť každého kúska zariadenia a vybavenia bytu. Nábytky si vyberáme tak, aby spĺňali naše predstavy o pohodlí, ale boli aj funkčné a mali dlhú životnosť. Variabilita nábytku je bonusom, ktorú ocení každý obyvateľ menšieho bytu.

Sprcha

Súčasťou bytov sú aj kúpeľne, ktoré tvoria ich neoddeliteľnú časť a ktorá je využívaná permanentne, každý deň si totiž umývame zuby či sa sprchujeme, a tak sa chceme cítiť dobre aj pri týchto činnostiach. Zariadenie kúpeľní prešlo vývojom a niekedy je ich dizajn na úrovni zariadenia obývacej izby. Neodmysliteľným materiálom, ktorý využívame, je sklenena zastena sklo vo všetkých svojich podobách. V kúpeľniach sme v poslednom období vymenili vane za sprchovacie kúty typov a dizajnov od výmyslu sveta, s vaničkami alebo odtokom umiestneným priamo do podlahy, so sklenenými zástenami s dverami otváravými alebo posuvnými, no ostatné obdobie sa do popredia dostávajú takzvané walk-in sprchovacie kúty, čo znamená, že zástena je bez dverí. Ide o jednoduché sklenené steny, ktoré je možné vyrobiť zo skla číreho, ultračíreho, pieskovaného, matného, grafoskla či farebného skla, dokonca je možnosť navrhnúť si svoj vlastný motív na sklo a výrobca ho podľa neho pre vás vyhotoví.

bathroom-2132342_640

Všetky tieto jednoduché zásteny zo skla pôsobia mimoriadne elegantne a dokonca luxusne, vďaka sklu sa každá kúpeľňa premení na moderný a trendový priestor, navyše sklo je veľmi nadčasový materiál a prežije niekoľko desaťročí bez toho, aby ste do jeho údržby museli investovať ďalšie financie alebo veľa námahy. Stačí ho totiž len poumývať a je opäť také ako pri inštalovaní. Bezpečnosť je takisto zaručená, pretože sklo, ktoré sa na výrobu zásteny používa, je bezpečnostné. Takže ak sa chcete zbaviť starého plastového závesu, neváhajte a objednajte si najmodernejšiu sprchovú zástenu zo skla, investíciu do nej určite oceníte.

Previous post Aj fľaše môžu byť zábavné, stačí vymeniť etikety
Next post Vyčistenie odtokov či výmenu batérie je vhodné zveriť odborníkom