Aj fľaše môžu byť zábavné, stačí vymeniť etikety

Chystáte sa na nejakú rodinnú oslavu, firemný večierok alebo máte v pláne svadbu? Alebo má vaše dieťa party? Na každom z týchto podujatí sa podáva alkohol, pre deti to však bývajú nálepky na fľaše nealkoholické nápoje, ktoré takisto môžu pripomínať pekné momenty z oslavy, a pri všetkých týchto príležitostiach je vhodné ozdobiť fľaše originálnymi etiketami.

pink-wine-1964457_1920

Bohatý slávnostný stôl si vyžaduje aj originálne nápady, ktoré ho ešte viac spestria. Fľaše, ktoré majú nudné pôvodné etikety, skúste zmeniť na jedinečné kúsky s nápaditými nálepkami, ktoré budú vystihovať oslávencov alebo na nich bude vtipný či výstižný text či citát nejakej známej osobnosti. Každá fľaša razom dostane celkom nový vzhľad, ak bude námet na etikete vystihovať daný moment či to bude kresba, text, citát, fotografia či karikatúra, stane sa peknou spomienkou na nezabudnuteľné chvíle.

Vhodnou príležitosťou na výmenu etikiet na fľašiach je svadba, ktorá si vyžaduje romantické stvárnenie spolu s menami snúbencov, dátumom svadby a to všetko na pozadí vybraného dizajnu. Ten je v réžii budúcich manželov, no ak usporadúvate oslavu či party pre dieťa, jeho vkus a nápady môžete pretaviť do zábavných etikiet na nealkoholických nápojoch pre všetkých účastníkov party. Postavičky z rozprávok, portréty známych spevákov či hrdinov z obľúbených filmov ich určite zaujmú a potešia. Popri bohatej ponuke občerstvenia budú výborným oživením celej oslavy a peknou spomienkou na túto chvíľu.

wine-3873323_1920

Každú etiketu je možné vymeniť, pôvodnú môžeme odstrániť alebo ponechať a len ju jednoducho prelepiť novou. Všetky sa totiž tlačia na lepiaci papier v štandardnom rozmere 8 x 11 centimetrov, ale je možné vyrobiť aj neštandardný rozmer, všetko závisí od vašej dohody s grafikom. Námety na nové nálepky sa tlačia na tri typy papiera, z ktorých si môžete vybrať podľa svojej predstavy. K dispozícii máte samolepiaci papier, samolepiacu matnú fóliu a samolepiacu lesklú fóliu. Nech u sa rozhodnete pre ktorúkoľvek z nich, výsledok milo prekvapí nielen vás, ale hlavne oslávenca.

Previous post Mzdy a personalistika patria bez debaty medzi tie najdôležitejšie oblasti vo vnútri firmy
Next post Sklo v kúpeľni dodá jej interiéru nádych luxusu