Okrúhle alebo rovné stoly?

Poďme sa teda rovno vrhnúť na výhody a nevýhody okrúhlych a rovných stolov.

 1. Okrúhle stoly
 2. Vyzerá to oveľa luxusnejšie ako rovné stoly. Naozaj to pôsobí perfektným dojmom, keď ľudia vojdú do sály. Je to ako pohladenie očí pri pohľade na takéto stoly.
 3. Pri okrúhlych stoloch sa môžete porozprávať s ľuďmi aj z iného stola pretože vám sedí takmer za chrbtom.

kulatý stůl.jpg

 1. Dá sa to usporiadať tak, aby sedelo menej ľudí chrbtom ako pri rovných stoloch. Tam to býva presná polovica, ktorá sa musí otáčať, aby niečo videli.
 2. Je to niečo výnimočnejšie a rozhodne sa to pre to menej ľudí, pretože je to aj platené istou sumou a aj kvôli zasadaciemu poriadku.
 3. Okrúhle stoly zaberajú asi viac miesta ako rovné stoly, pretože sú väčšie.
 4. Dá sa do ich stredu uložiť viac vecí ako na rovné stoly. Tam sa často bojuje s tým, že je tam nedostatok miesta na všetko jedlo, výzdobu, poháre, fľaše, sviečky a podobné veci.
 5. Rovné stoly
 6. Zostavenie zasadacieho poriadku je výrazne jednoduchšie ako napasovávanie ľudí pri okrúhle stoly, ktoré majú určité povolené množstvo stoličiek. Ale mne osobne to nerobilo až taký veľký problém. Jediný stôl, ktorý som ako tak pospájala boli moje kamarátky, ktoré sa medzi sebou nepoznali, ale nepoznali sa ani s nikým iným, takže to bolo v podstate jedno.
 7. Je to klasika, ktorá zaberá asi aj menej miesta ako okrúhle stoly.
 8. Rovné stoly môžete všelijako usporiadať, čo vám pri okrúhlych stoloch veľmi nehrozí. Viete, môžete spraviť rôzne kombinácie, do písmena T alebo U, alebo úplne iný tvar. Ako len budete chcieť. Takisto si viete parket presunúť niekde inde.

stůl se židlema.jpg
Nech už sa rozhodnete akokoľvek, tak to príliš nekombinujte, aby ste sa nezamotali. Raz sa rozhodnite a stojte si za svojim rozhodnutím, pretože prílišné zvažovanie možnosti, ktorú ste si už vybrali je skôr nežiaduce ako žiaduce.

Previous post Pri Čiernom mori leží nádherná, turistami doposiaľ neobjavená krajina
Next post SEO: Využite potenciál svojho webu na maximum