Nové, čisté a moderné

Hľadajte a nájdete to, čo urobí z vášho domu či bytu moderné a príjemné bývanie. Sklenené dvere z kaleného skla majú všetky vlastnosti moderných prvkov domácnosti. Sú z materiálu, ktorý už dlhú dobu nahrádza stále väčšiu plochu stien našich príbytkov. Niet sa čo diviť, veď je dostatočne pevné a zároveň vypadá tak jasno, čisto a krehko. Vieme si ho predstaviť ako náhradu klasických spôsobov oddelenia jednotlivých miestností. Dokážeme ich využiť na viacerých miestach.

dveře

Byty

V nových i rekonštruovaných bytoch dokážeme zabudovať krásne sklenené dvere ozdobené rôznymi typmi zaujímavých prvkov.

Pieskovanie a ornamenty.
Lepenie fólie.
Priama tlač.
Každá z možností má niečo do seba. Dokáže spríjemniť prostredie, kde prechádzate každý deň.

Kancelárie

Tak tu si ich použitie predstavíme okamžite. Dobré svetelné podmienky sú základom kvalitnej a plnohodnotnej práce. Naviac prehľad o aktuálnej činnosti svojich kolegov predchádza mnohým nepríjemným situáciám a vyrušovaniu z pracovného nasadenia. A pritom súkromie potrebné pre plné sústredenie zostáva zachované. Pokiaľ sú použité niektoré z techník na ozdobu, je možné časti vyrobiť nepriehľadné. Kľučky a ďalšie súčasti sú kovové a perfektne zapadajú do celkového interiéru. Moderné sklenené dvere môžu byť zasadené do posuvných líšt, alebo sa dajú otvárať klasickým spôsobom.

klika

Obchody a nákupné centrá

Jednotlivé oddelenia obchodných centier majú často svoje oddelené priestory, ktoré musia byť uzamykateľné, ale nemali by vytvárať uzavreté časti. Takže taký voľný a vzdušný vstup, ktorý však zabezpečí príslušný tovar. Sklenené dvere s možnosťou nahliadnutia do vnútra predajne výborne naviažu na výklady, v ktorých aranžéri rozmiestnili vybrané kúsky. I v tomto prípade sa hodí hrúbka 8 milimetrov, ktorá je pre dané účely dostatočná a vytvorí vhodné zabezpečenie.

Next post Jorkšírsky teriér