Krása tantry

Tantrizmus alebo skrátene tantra patrí k hlavným prúdom staroindického náboženstva. Význam tohto slova je rôzny – azda ten najstarší možný preklad, ktorý sa podarilo uchovať je tkanina. Tantrizmus je určitý systém, ktorý poukazuje, prednostne vníma a vyzdvihuje dva kozmické princípy. Hovoríme tu o kozmickom princípe mužskom a ženskom – dvoch rozličných bytostí, ktoré sa navzájom tak dokonale dopĺňajú, pretože každý vyniká inými povahovým vlastnosťami a vlastnosťami danými od prírody. Tantrická masáž je zaradzovaná pod erotické masáže, keďže oplýva spiritualistickým, intímnym a podmanivým charakterom, ktorý vyplýva z indického náboženstva.

krásne zeny

Môžeme sú definovať ako tanec lásky a dotykov, umením dotykov či umením darovania oslobodenia, zjednotenie tela, mysle i ducha. Prívlastkov a superlatívov má skutočne neúrekom. Azda najkrajším pomenovaním pre tantrickú masáž je tanec lásky a energie, pretože láska je typická odovzdávaním a prijímaním dotykov a energie. Hlavným plusom tantrických masáží je i to, že masérky sa počas tantrických programov venujú a zameriavajú i na genitálie, ktoré sú počas klasických masáží vynechávané a zanedbávané. Pozornosť venovaná intímnym partiám z hľadiska stimulácie a masáží je však ďaleko dôležitejšia, než by sa mohlo zdať.

masaz

Medzi zázračné účinky tantrických masáží zameraných na stimuláciu intímnych partií patrí napríklad pomoc s liečením impotencie a jej predchádzanie pravidelnými návštevami tantrických salónov, pomoc s riešením bolestivého a problémového pohlavného styku, nízke sexuálne libido či podobne nepríjemné problémy. Dotyky darované špeciálne vyškolenou, krásnou mladou masérkou ďaleko presahujú naše telo, bytie a oslovujú Vášho ducha i prebúdzajú sexuálnu spiritualitu. Navodzujú nekonečnú eufóriu a kráľovskú starostlivosť salónov si ihneď ? zamilujete.

Previous post Vystavte si svoje fotografie
Next post Zaistite si hladký chod motoru našimi olejmi