Vysokoškoláčky si zarábajú sexuálnymi službami

Na Slovensku existujú desiatky tajných bytov. Zdržiavajú sa v nich mladé dievčatá, ktoré prostredníctvom inzerátov hľadajú zákazníkov a ponúkajú sexuálne služby.

Prostitúcia sa deje nielen v rôznych kluboch a na ulici, ale aj v privátnych bytoch. O dievčatách, ktoré v nich pracujú, by ste to vo väčšine prípadov nikdy nepovedali. Mnohé z nich sú v bežnom živote nenápadné vysokoškoláčky a ich najbližší ani nemajú tušenie, čo robia. Na Slovensku existujú desiatky tajných bytov. Zdržiavajú sa v nich mladé dievčatá, ktoré prostredníctvom inzerátov hľadajú zákazníkov a ponúkajú sexuálne služby. Vraj im stačí len zatelefonovať.

Jednej takej sme zatelefonovali. Prezradila nám, že má 25 rokov a takýmto spôsobom si prilepšuje už päť rokov. Mnohé z dievčat, ktoré pracujú na privátoch, si takto zarábajú popri štúdiu.

Ďalšej, ktorá má 20 rokov a sexom sa živí od mája tohto roka, sme sa opýtali, akú školu študuje. „Možno osobne ti poviem, keď prídeš, ale určite nie do telefónu,“ odpovedala nášmu kolegovi.

 

spolocnicka-makeu

 

U nás sex priváty Bratislava Privatportal, alebo teda prostitúcia nie je trestným činom. Na druhej strane aj tieto dievčatá si musia uvedomiť, že majú príjem a u nás príjem je zdaňovaný, mali by sa z neho platiť odvody. Ony si tie príjmy nepriznávajú. Samozrejme, že keby sa na to prišlo, môžu mať s daňovým úradom problémy. Ceny sú 20 minút 40 eur, pol hodina 50 eur, hodina 80 eur. Majú zdegenerovaný a zdeformovaný celý názor na sexualitu, na vzťahy. Všetko možno berú cez peniaze, cez bohatstvo, ale práveže pri sexe nemá ísť o toto, má tam ísť o vzťah, o lásku, o niečo pekné.

VIPspolocnicka

 

Celý biznis vo väčšine prípadov obhospodarujú pasáci, ktorí si zo zisku berú podiel. Môžeme tu hovoriť o tých, ktorí z toho majú prospech, teda ktorí dohadzujú tieto dievčatá, ktorí z toho berú provízie. V najhoršom prípade je tam až 15 rokov odňatia slobody.

A prečo to robia? Pre peniaze, pre nič iné. To boli normálne slušné dievčatá, z normálnych obyčajných rodín, dokonca niektoré skončili s červeným diplomami.