S Billom Gatesom si nerozumeli; Kto bol spoluzakladateľ Microsoftu Paul Allen?

Jeho spoluzakladateľ Microsoft Bill Gates povedal: "Som prerušený tým, že som prešiel jedným z mojich najstarších a najdrahších priateľov … Osobné výpočty by bez neho neexistovali."
Vo vyhlásení, potvrdzujúcom jeho smrť v pondelok popoludní, jeho sestra Jody opísala podnikateľa ako "pozoruhodného človeka na každej úrovni".
"Pavlov rodina a priatelia boli požehnaní, keď zažili jeho vtip, teplo, veľkorysosť a hlboké znepokojenie." Pre všetky požiadavky na jeho plán bol vždy čas pre rodinu a priateľov, "uviedlo toto vyhlásenie.

microsoft

"V tejto chvíli straty a smútku pre nás – a toľko ďalších – sme hlboko vďační za starostlivosť a obavy, ktoré každodenne preukázal."
Podnikateľ získal šťastie spolu so školským priateľom Billom Gatesom, keď v roku 1975 založil technologický gigant spoločnosti Microsoft.
"Od našich prvých dní spolu v Lakeside School, prostredníctvom nášho partnerstva pri vytváraní spoločnosti Microsoft, k niektorým spoločným filantropickým projektom v priebehu rokov bol Paul skutočným partnerom a drahým priateľom," povedal pán Gates.

"Zaslúžil si oveľa viac času, ale jeho prínosy do sveta technológií a filantropie budú žiť na budúce generácie a budem mu strašne chýbať."
Paul Allen, ktorý tu hlboko vynechá, bol jedným z priemyselných obra. Jeho meno by bolo mnohokrát, mnohokrát na Wiredových stránkach.
Pán Allen predtým porazil rakovinu a on sa zdal istý, že ho môže znova poraziť. Tí, ktorí sú blízko k nemu, povedali, že je aktívny, aspoň na e-maily, až do konca – ponúka radu, stratégiu a pohľad na mnohých ľudí, ktorí sa na ne pozerali na podporu.

Pán Allen nemal vždy dobré vzťahy so spoluzakladateľom Billom Gatesom. Pár mal dobre známy rad o vlastníctve akcií. Spájali však veľa spoločného, ​​najprv ako deti sa učia programovanie, a potom ako dospelí darujú miliardy na filantropické úsilie.
Investičná spoločnosť pána Allena potvrdila správu o jeho smrti v pondelok večer.
"Milióny ľudí sa dotýkali jeho veľkorysosti, vytrvalosti v snahe o lepší svet a snahu dosiahnuť čo najviac s časom a zdrojmi, ktoré má k dispozícii", uviedol vo vyhlásení generálny riaditeľ spoločnosti Vulcan Bill Hilf.

klávesnice

Odhaduje sa, že daroval viac ako 2 miliardy dolárov na filantropiu po celý svoj život, vrátane prírodných vied, vzdelávania a ochrany prírody, píše Associated Press.
Bol tiež fanúšikom športového športu, ktorý vlastnil basketbalový tím Portland Trail Blazers a tím NFL Seattle Seahawks, ktorý v roku 2013 vyhral US Superbowl.
V roku 2010 sa zaviazal dať väčšinu svojho bohatstva na charitatívne príčiny po jeho smrti.

S Billom Gatesom si nerozumeli; Kto bol spoluzakladateľ Microsoftu Paul Allen?
4.2 (83.81%)21