Nie ste len matkou, ale taktiež ženou. Tak na to nezabúdajte

Máte pocit, že ste sa pre svojho partnera stali len osobou, ktorá doma poupratuje, navarí, postará sa o deti a všetka vášeň z vášho vzťahu je už nenávratne preč? Takýto scenár sa bohužiaľ deje v mnohých partnerských vzťahoch. Na druhej strane je to dobrá informácie, pretože aspoň viete, že sa nedeje nič zvláštne. Pokiaľ ste sa do toho štádia dostali i vy, hlavu hore. V oblasti zdravého sexuálneho života existujú aj riešenia pre ženy.

Usmiata žena pozerajúca sa do zrkadla

Strata chuti na sex je u žien úplne normálnou vecou. Aj keď muži tento postoj len málokedy chápu, nie je na ňom nič zvláštne, nenormálne ani choré. Za všetkým stojí príroda. Tá to zariadila tak, že jediná starosť a zodpovednosť samcov v ich živote, je udržanie rodu, teda rozmnožovanie. Aj keď si mnohí z nás myslia, že nie sme zvieratká, v skutočnosti nimi naozaj sme. Naopak samice majú toho na starosti omnoho viac, a to ako v ríši zvierat, tak v ríši ľudí. na rozdiel od toho, kto k vzniku potomstva prispeje iba genetickým materiálom, sa musia ony postarať o všetko ostatné. Preto je úplne normálne, že žena nemyslí len na sex. Ak sa v jej živote objavia iné starosti, stres, problémy, únava a iné prekážky, sex odkladá na posledné miesto.

Žena v modrom saku, ktorá ukazuje prstom

Tento stav bohužiaľ neraz pretrváva príliš dlho. Žena si od milovania, takpovediac, odvykne a chuť nezíska späť už nikdy. Veď na čo? Doteraz to predsa takto vydržala a bolo všetko v poriadku. V poriadku to ale nie je. Netrpí len váš partner, ale taktiež vy a aj váš spoločný vzťah. Ak ste sa teda dostali do podobnej situácie, vyskúšajte tabletky na podporu ženského libida. Jednými z nich sú napríklad i tabletky Lovegra pre ženy https://www.lacnegenerika.to.

Žena, ktorá v rukách drží reťaz zo svetielok

Podobne ako lieky určené na mužskú ptenciu, podporia vašu chuť na sex, zvýšia libido a vy opäť dostanete chuť na vášnivé milovanie. Ich účinok spočíva v prekrvení pohlavných orgánov, takže môže dôjsť ľahšie ku vzrušeniu a samotnému pohlavnému styku.

Previous post Pohltil nás online svet aj v randení?
Next post Stres, nadváha, zlá životospráva a málo pohybu? Koledujete si o problémy v posteli milé dámy