Sieť jedninečných hotelov

Varíme výhradne z domácich zemiakov

zemiaky_orez.jpg

19.08.2013

Iba v našich zariadeniach dostanete zdravé domáce zemiaky z Liptova priamo na Váš stôl. Pestované sú výlučne pre našu sieť Cascada.

Mix domácich špecialít v Kolibe Gréta

Hovorí sa, že domáce a s láskou pripravované jedlá sú tie najchutnejšie. Presvedčte sa o tom aj Vy sami v našej Kolibe Gréta v Liptovskej Sielnici, kde Vám odporúčame dve úžasné domáce špeciality.

Mix liptovských špecialít - bryndzové halušky z domácich zemiakov, strapačky, bryndzové pirohy, zemiakové placky podávané na doske, kyslé mlieko 

Mix mäsitých špecialít - bravčové koleno, krkovička, domáca klobáska, jaternica a liptovské droby podávané na doske s kyslou kapustou, opekanými zemiakmi, chlebíkom, baraními rohmi, kyslou uhorkou, horčicou a chrenom 

Obidve si vychutnávajte každý deň v čase od 16:00 do 22:00 hodiny. Prajeme Vám dobrú chuť!

 

Sladká dobrota v Penzióne Mária

Na Vás všetkých maškrtníkov a milovníkov sladkých dezertov čaká domáca jablková štrúdľa. Príďte si ju vychutnať so šálkou voňavej kávy alebo lahodného čaju v záhradnej terase. Ak si ju chcete pripraviť aj sami, máme pre Vás nový recept, ktorý sme sami vyskúšali.

1/3 jemného tvarohu
1/3 hladkej múky
1/3 masla (môžete nahradiť aj Herou).

1. Všetko zamiešať a nechať odstáť v chladničke. Cesto je výborné i na druhý deň.
2. Cesto rozvaľkáme
3. Vyrežeme prúžky na zdobenie
4. Naplníme nastrúhanými jablkami s cukrom, škoricou a hrozienkami
5. Zavinieme, navrchu ozdobime vyrezanými prúžkami a potrieme žltkom
6. Pečieme v rúre 160 - 180 stupňov 40 minút

Po vychladnutí servírujem. DOBRÚ CHUŤ nie len deťom.

 

Chutné miešané drinky vo Wellness hoteli Šport

K letu neodmysliteľne patria osviežujúce miešané nápoje. Kombináciu chutí, vôní a farieb oceníte nielen v horúčavách, ale aj počas dňa na jeho spríjemnenie. Naša terasa je tým obľúbeným miestom pre oddych a relax. Ktorý z našej vynovenej ponuky bude Váš favorit ? 

 

Opekačky s partiou v Pinus apartments

Uprednostňujete pohodovú opekačku na prírodnom ohnisku s priateľmi či známymi? Aj na Vás sme mysleli. Priamo pred apartmánovým domčekom na Táľoch si opečte horehronskú slaninku alebo globásku, zatiaľ čo sa Vaše deti vyšantia na detskom ihrisku alebo zahrajú tenis. 

 

Zážitková gastronómia v hoteli Hills

Reštaurácia hotela Hills je podľa týždenníka Trend hodnotená ako najlepšia vo Vysokých Tatrách a celom Prešovskom kraji. Šéfkuchár Vám pripraví elegantné menu podľa súčasných moderných trendov, s použitím najkvalitnejších ingrediencií, zostavené z vybraných jedál medzinárodnej i tradičnej slovenskej kuchyne.

Náš tip:  Jahňací chrbát pripravovaný sous-vide s bylinkami, na ragú z cícera a čerstvej zeleniny, na pyré z maslovej tekvice so smotanovým krupoto. 

A my Vám prajeme dobrú chuť.

 

Chutné denné menu Ski & Fun

Keď ste po náročnej túre unavení a bez energie, nemusíte chodiť ďaleko. Vstúpte do reštaurácie horského hotela Ski & Fun priamo pod Chopkom a vyberte si jedlo, ktoré Vás posilní a dodá silu na ďalšie výstupy. Známa reštaurácia Al Pacin s terasou a s výhľadom na Chopok má dvere pre Vás otvorené.

 

Rozvoz chrumkavej pizze na Donovaloch iba v DAMi´sporte

Na Donovaloch si určite nenechajte ujsť návštevu koliby DAMi´sport hneď na centrálnom parkovisku. Pripravíme Vám chrumkavú pizzu podľa Vašej chuti alebo čerstvé denné menu. Oddýchnite si na terase s detským ihriskom a nenechajte sa ničím a nikým rušiť. Ako jediný rozvážame pizzu po celých Donovaloch. Stačí nás kontaktovať a hneď sme pri Vás.

 

Koliba Gréta DAMi Penzión Mária Wellness Hotel Šport Pinus apartments ski & golf resort Chata Eva
Copyright Cascada Hotels & Resorts © 2012, Ochrana osobných údajov, Design by: Artlandia, Created by: Creative Solution